Flags
    

Korece  Çeviri   Cep: 05547450108


Korece  Yeminli Çeviri

Noter tasdiki gerektirmeden, yeminli çevirmen  ve büro kaşesinin yeterli olduğu Resmi evrak, nüfus kayıt sureti, ehliyet  diploma, mahkeme kararı ve diğer belgeleriniz yeminli çevirmenlerimizce  Korece-  Türkçe ve Türkçe  - Korecedillerinde çevrilmektedir.

Korece     Yeminli Noter Tasdikli Çeviri

Yurtdışı işlemleriyle ilgili olarak resmi kurumlara verilecek evraklarınız için çeviri hizmetidir diploma, pasaport, sözleşme, mahkeme kararı, nüfus cüzdanı sureti gibi her türlü evrak, noterden yeminli bulunan yeminli çevirmenlerimiz tarafından çevrilerek  imzalanıp noter tarafından tasdik edilir.

Korece      Çapraz Çeviri

Korece    -  Türkçe çeviriler dışında Korece-    Bütün Diller ve Bütün Diller - Korece        diline yabancı ve türk çevirmenlerle çapraz çeviri hizmeti vermekteyiz.

Korece     Akademik ve Teknik Çeviri

Lisans ve Lisansüstü, Doktora bitirme tezi çevirileri, makale ve kitap çevirileri, her türlü teknik katalog, broşür tanıtım yazıları gibi teknik çevirileriniz de uzman tercümanımız tarafından sayfa düzenlerine dikkat edilerek çevrilmektedir.
 

Korece      Sözlü - Ardıl ve Simültane Çeviri

İş görüşmeleri, makine kurulumları, karşılama, iş  organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi her türlü organizasyonlarda ve mahkemelerde şahitlik yapmak üzere adliyelerde adli-bilirkişi çevirmenlerimiz tarafından çeviri hizmeti verilmektedir.

 

Fiyat Teklif isteğiniz için  e posta adresimiz:

 Tel: (232) 4467106             Faks: (232) 446 55 58.